میانگین رتبه 5/5 تعداد رای (2 امتیاز)

با توجه به هزینه های بالای دوره حسابداری حقوق و دستمزد در تبریز ما این فرصت را فراهم کرده ایم که تمام افراد با انگیزه و علاقمند، بتوانند دراین دوره آموزشی کنند. حقوق و دستمزد ازجمله مباحث مهم در حسابداری می باشد، که تمام کسب و کارها درگیر آن می باشند. تسلط کامل بر محاسبه حقوق و مزایا می تواند شانس استخدام یک حسابدار را افزایش دهد. پس عجله کنید و تا ظرفیت کلاس ها تموم نشده برای ثبت نام در دوره آموزش حسابداری حقوق و دستمزد اقدام کنید.

محاسبه و پرداخت حقوق و مزایای پرسنل در سیستم حقوق و دستمزد با این که میزان زیادی از زمان حسابدار را به خود اختصاص می دهد، جزء مهم ترین محاسبات در واحد مالی هر سازمان می باشد. حقوق و دستمزد از جمله مباحثی می باشد که همیشه مطرح می شود و به منظور جلوگیری از ضایع شدن حقوق کارمندان و کارگران، قوانین ویژه ای برای محاسبه حقوق و دستمزد توسط اداره کار تنظیم شده است.

با توجه به تاثیر بسیار زیاد محاسبه دقیق و پرداخت به موقع حقوق و دستمزد در رابطه بین کارفرما و کارگر، حسابداران باید با دقت فراوان نسبت به محاسبه حقوق و دستمزد پرسنل اقدام نمایند. اگر شما هم حسابدار هستید اما تجربه کافی در محاسبه حقوق و دستمزد ندارید، تا فرصت باقیست و ظرفیت تکمیل نشده است، در دوره آموزش حسابداری حقوق و دستمزد آموزشگاه اپادانا در تبریز ثبت نام کنید.

در این دوره مباحث حقوق و دستمزد همراه با مثال های کاربردی به صورت کامل آموزش داده می شود.

برای ثبت نام در دوره های حسابداری در تبریز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دوره حسابداری حقوق و دستمزد در تبریز

منظور از حقوق و دستمزد چیست؟

حسابداری حقوق و دستمزد یکی از کلیدی ترین بخش های هر حسابداری است که شامل مباحثی چون محاسبه حقوق، عیدی، مرخصی، ارسال لیست بیمه و مالیات و سنوات و غیره است. آموزشگاه آپادانا با ارائه جامع دوره آموزش حقوق و دستمزد این فرصت را برای شما عزیزان ایجاد کرده تا بتوانید به یک آموزش مفید و مختص بازار کار دسترسی داشته باشید.

منظور از حقوق و دستمزد، سهم نیروی کار از فرآیند ارائه خدمات یا محصولات و یا تولید و واردات کالا یا محصولات است، معمولاً نیروی کار در ازای خدماتی که برای مجموعه انجام می‌دهد به صورت ماهانه و مطابق با قوانین وزارت کار و قراردادی که با کارفرما امضا می‌کند، مبلغی را دریافت می‌کند که حقوق نامیده می‌شود. دو فاکتور مهم کمیت و کیفیت کار در تعیین حقوق و دستمزد نقش بسیاری دارند.

مهمترین انگیزه هر فرد برای اشتغال، درآمدی است که از آن کسب و کار به دست می‌آورد. به همین دلیل است که محاسبه حقوق و دستمزد و روش‌های انجام آن یا در حالت کلی آشنایی با قوانین حسابداری در زمینه حقوق و دستمزد می‌تواند امری جدی و مهم برای کارمندان یا کارفرما و حتی حسابداران فعال در این زمینه باشد.(دوره حسابداری حقوق و دستمزد در تبریز)

دوره حسابداری حقوق و دستمزد در تبریز

که به صورت تخصصی برای افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، طراحی شده است. در این دوره، مباحثی مانند محاسبه حقوق و مزایا، محاسبه مالیات درآمدی، محاسبه مالیات بر ارزش افزوده، پرداخت حقوق و مزایا، حقوق پرداختی، حقوق بیماری و مرخصی، سرمایه گذاری در بورس، بررسی مفاهیم مهم در حسابداری حقوق و دستمزد و سایر مباحث مرتبط با حسابداری حقوق و دستمزد به طور کامل مورد بررسی قرار می‌گیرند.

هدف اصلی این دوره، آماده کردن شرکت کنندگان برای تسلط بر روی ابزارهای حسابداری حقوق و دستمزد، به منظور بهبود کارایی و عملکرد در کسب و کارها و سازمان‌ها می‌باشد(دوره حسابداری حقوق و دستمزد در تبریز).

نحوه محاسبه حقوق و دستمزد

در حسابداری حقوق و دستمزد به بررسی کارکرد هرماه، میزان اضافه کاری، تعداد روز‌های غیبت، روز‌های مرخصی، محاسبه حقوق و مزایای ماهانه، عیدی و سنوات در پایان سال و… پرداخته می‌شود.

معمولاً برای محاسبه دقیق حقوق کارکنان یک مجموعه از نرم‌افزار‌های حقوق و دستمزد استفاده می‌شود. در چنین نرم‌افزار‌هایی با ورود و ثبت اطلاعاتی چون شعبه‌های تأمین اجتماعی، اداره دارایی، اطلاعات پرسنلی و تعریف عوامل حقوق و کارکرد مطابق با قرارداد پرسنل، با تعریف مقادیر و فرمول‌ها، میزان حقوق و دستمزد محاسبه می‌شود.

این نرم‌افزار‌ها امکان گزارش‌گیری، تهیه لیست و فیش‌های حقوقی را نیز انجام می‌دهند و می‌توان سند حسابداری حقوق و دستمزد را نیز با کمک چنین نرم‌افزار‌هایی ثبت کرد.همانطور که گفتیم برای محاسبه حقوق و دستمزد به عوامل مختلفی نیاز است که رایج‌ترین آن‌ها مزایا، کسورات و سایر عوامل تعریف شده هستند. عوامل کارکردی محاسبه حقوق و دستمزد شامل کارکرد ماه، کارکرد اضافه کاری، کارکرد ساعتی و… است.(دوره حسابداری حقوق و دستمزد در تبریز)

ثبت نام دوره حسابداری

پیش نیاز دوره آموزش حسابداری حقوق و دستمزد؟

برای شرکت در دوره آموزش حسابداری حقوق و دستمزد لازم است دوره حسابداری مقدماتی را گذرانده باشید، که راحت تر بتوانید آموزش های مدرس را یاد بگیرید و مفاهیم مهم را درک نمایید.(دوره حسابداری حقوق و دستمزد در تبریز)

مزایای استفاده از نرم افزار حقوق

✅ ایجاد یکپارچگی در محاسبات

✅ افزایش سرعت در حسابداری

✅ کاهش خطای حسابداری

✅ ثبت یک به یک اطلاعات

✅ دسترسی آسان به اطلاعات ثبت شده

✅ بهبود پردازش اطلاعات

✅ امنیت بالای اطلاعات

دسته بندی شده در: