دوره آشنایی با قوانین تجارت

یک حسابدار یا مدیر مالی در موارد متعددی ناچار است به قانون تجارت(دوره قوانین تجارت در تبریز) مراجعه کرده و امور مالی شرکت و سازمانی را که در آن مشغول به فعالیت است، با مفاد آن تطبیق دهد. با شرکت در دوره آموزش قوانین تجارت آموزشگاه آپادانا در تبریز می‌توانید امور تجاری را با این مرجع رسمی انطباق دهید. این انطباق، ریسک ناشی از عدم رعایت قوانین و مقررات را کاهش می‌دهد و نوعی پوشش ریسک محسوب می‌شود

وقتی تعارض به وجود می‌آید، هنر ما این است که بتوانیم منافع هر یک از طرفین را کشف کنیم. در یک تقسیم‌بندی، حقوق داخلی به حقوق عمومی و حقوق خصوصی و همچنین حقوق خصوصی نیز به حقوق مدنی و حقوق تجارت تقسیم می‌شود. حقوق تجارت حقوق صنفی می‌باشد و موضوع آن تجار، اعمال و معاملات تجارتی است.

در این حوزه قانون‌گذار قوانین گوناگونی را تصویب کرده‌است، اما قانون اصلی که محور دوره حقوق تجارت نیز می‌باشد «قانون تجارت 1311» است. البته در دوره‌ی حقوق تجارت قوانین دیگری شامل «لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت 1347»، «قانون صدور چک 1355 با اصلاحات بعدی» و «قانون اداره تصفیه امور ورشکستگی 1318» نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.(دوره قوانین تجارت در تبریز)

دوره قوانین تجارت در تبریز

دوره قانون تجارت در تبریز

قانون تجارت مهم‌ترین قانون در امور شرکت‌هایی است که تجارت انجام می‌دهند و به عنوان قانون مادر بر مبادلات تجاری درداخل کشور حاکم است.تجارت و انجام معاملات آن از گذشته تا به امروز به امور تمامی کشورها پیوند خورده است و همه‌ی مردم در تمام نقاط کشورها به این امر مشغول هستند و امری جدانشدنی با معاملات است و تمامی جوامع از اهمیت آن اطلاع دارند و می‌دانند که حتی بر معاملات ساده تجاری تا مبادلات و قراردادهای تجاری بین المللی،قانون و مقرراتی حاکم است تا از هرج و مرج و سود جویی و بی نظمی کاسته شود.

حسابداران در سازمان‌ها و شرکت‌هایی که مشغول به کار هستند در مواردی ناگریز می‌شوند به قانون تجارت مراجعه کنند و فعالیت‌های خود را با مفاد آن تطبیق دهند.این انطباق ریسک ناشی از عدم رعایت قوانین و مقررات را کاهش می دهد و نوعی پوشش ریسک محسوب می شود.آموزشگاه آپادانا در تبریز تمامی نکات مورد نیاز و مبانی و مفهوم قوانین تجارت را طی دوره آموزش حسابداری برای علاقمندتن به این دوره برگزار می کند.

مزایای شرکت در دوره حسابداری در تبریز

1-تسلط جامع بر قوانین و مقررات برای تمامی حسابداران و مدیران :

*که منجر به کاهش ریسک های احتمالی در جریان کار می شود

*در کنار دانش تخصصی حسابداری یک نوع مزیت رقابتی به حساب می آید و باعث می شود از بهترین فرصت های شغلی برخوردار شوید

2-تسلط بر قرارداد نویسی

3-تسلط بر قوانین حاکم در سرمایه گذاری در ایران

4-تسلط بر قوانین حاکم بر اشخاص حقوقی

5-تسلط بر قوانین حاکم بر اسناد تجاری

در مجموع این دوره،زمینه آشنایی شما را با قوانین و مقررات مختلف ناظر و حاکم بر امور مالی که توسط نهاد های مختلف دولتی لازم الاجرا شده،فراهم می کند.(دوره قوانین تجارت در تبریز)

دوره قوانین تجارت در تبریز

مخاطبین دوره قوانین تجارت

1-مدیران و کارشناسان بازرگانی

2-دانشجویان و فارغ التحصیلان سطوح مختلف رشته های بازرگانی،اقتصاد،حسابداری

3-مدیران مالی و حسابداران

4-کارشناسان سازمان بورس،شرکت بورس اوراق بهادار

5-مدیران و کارشناسان شرکت های کارگزاری

6-مشاوران و کارشناسان کسب و کار،کارشناسان ثبت شرکت ها

دوره قوانین تجارت در تبریز

اهداف دوره آشنایی با قوانین تجارت

  • آشنایی با قوانین پایه و اساسی تجارت و معاملات کشور و اسناد تجاری رایج
  • نحوه تأسیس انواع شرکت‌ها و قوانین آنها
  • آشنایی با انواع قراردادهای رایج و تضامین معاملات
  • ورشکستگی و قوانین مربوطه در کشور
  • و…

دوره آشنایی با قوانین تجارت به جز دوره ما هم هست اما… ممکن است مشابه این دوره را در سایت ها یا مجموعه های دیگری هم دیده باشید. بله، خوشبختانه کلاس و کارگاه آموزشی برای آموزش قوانین تجارت در مجموعه های دیگر هم برگزار می شود.(دوره قوانین تجارت در تبریز)

البته که رویکرد آموزشگاه آپادانا در طی سال ها فعالیت این بوده که خود را رقیب کسی نمی‌دانیم و کسی را جاتنگ‌کنِ سرزمین بزرگ آموزش نمی دانیم! مخاطبان باید به همه‌جور کلاسی بروند و کم‌کم خودشان بد را از خوب تشخیص بدهند. خود بازار آموزش است که تصمیم می گیرد کدام دوره و آموزش را بالا ببرد و کدام را به زیر بکشد!

محتوای دوره راطوری تنظیم کرده ایم که فقط تئوری و حفظی نباشد. بتوانیم واقعا در تجارت، کسب و کار و مبادلات و خرید و فروش هایمان از آنها استفاده کنیم.

آموزش حسابداری غیر حضوری

در آموزشگاه حسابداری آپادانا، می‌توانید از مزایای آموزش مجازی حسابداری برای آموزش حسابداری بازار کار و دوره های حسابداری تخصصی هم بهره مند شوید. اگر امکان تردد به تبریز را ندارید و نمی‌توانید در کلاس حسابداری حضوری آپادانا شرکت کنید، گذراندن دوره های مجازی حسابداری به شما توصیه می‌شود.

تفاوتی در سرفصل‌های کلاس حسابداری حضوری و مجازی آپادانا وجود ندارد و می‌توانید از آموزش سیستم حسابداری و آموزش کاربرد کامپیوتر در حسابداری هم به عنوان مباحث عملی مجازی استفاده کنید. هنگامی که بخواهید حسابداری را کامل و کاربردی بیاموزید، باید آموزش نرم افزارهای حسابداری را بگذرانید. آموزش حسابداری با excel و آموزش حسابداری هلو به عنوان دو نرم افزار کاربردی در حسابداری می‌تواند به شما برای رسیدگی به امور مالی و تهیه سریع گزارشات مالی کمک کند.(دوره قوانین تجارت در تبریز)

ثبت نام دوره های حسابداری در تبریز

نحوه ثبتنام دوره حسابداری در تبریز

برای ثبت نام در دوره حسابداری در تبریز  می توانید از طریق مراجعه حضوری به یکی از سه شعب مجتمع آموزشی آپادانا و یا تماس تلفنی با شماره تلفن چهار رقمی مجموعه  (4164-041)  و یا از طریق پیچ اینستاگرام آپادانا و یا از طریق ارسال پیام به شماره 09361364164 از طریق واتساپ اقدام به ثبتنام در این دوره نمایید.(دوره قوانین تجارت در تبریز)

به ما امتیاز دهید