آموزش نرم افزار های حسابداری شامل سپدار هلو همکاران سیستم رافع اکسل و…. در آموزشگاه فنی و حرفه ای آپادانا (آموزش نرم افزار های حسابداری)

بیش از هر چیزی باید از خودتون بپرسید هدف شما از آموزش بهترین نرم افزارهای حسابداری چیست؟ پیش بینی من در پاسخ به این سوال این است که شما یا مدیر مالی هستید که به تازه گی نرم افزار مالی را برای مدیریت کارهای حسابداری خریداری کردید و به دنبال آموزش نرم افزار حسابداری و استفاده بهینه از سیستم هستید و یا شخصی هستید که در بازار کار به دنبال شغل حسابداری هستید و می خواهید در کوتاه ترین زمان بهترین آموزش رایگان نرم افزار حسابداری را دریافت کنید.

اینکه یک تازه کار یا یک فرد با تجربه در حوزه مالی هستید فرقی ندارد. چرا که دوره آموزش سیستم حسابداری فرداد به طور خاص برای افزایش توانایی شما در کار با سیستم حسابداری طراحی شده است. دوره های آموزش نرم‎افزار مالی به شکلهای مختلف آنلاین و مشاهده ویدئو آموزشی و همچنین کلاسهای حضوری آموزش نرم افزار طراحی شده است(آموزش نرم افزار های حسابداری).

چرا آموزش نرم افزار های حسابداری ؟

در عصر حاضر با پیشرفت تکنولوژی ، نرم افزار که پایه و اساس علوم مختلف اعم از پزشکی تا مدیریت و حسابداری را شکل داده است ؛ با تحول در سایر علوم نه تنها باعث سرعت بخشی در انجام کارها و مبادلات ، کنترل و کاهش هزینه ها گردیده بلکه با پردازش اطلاعات و تجزیه و تحلیل های آماری باعث نگرشی نوین در صنایع و از آن جمله “حسابداری کسب و کار” گردیده تا جایی که همگان به درستی دریافته ایم که بدون داشتن بقا کسب و کارمان امکان پذیر نمی باشدآموزش نرم افزار های حسابداری.

یک سیستم مکانیزه حسابداری ،عملاً بر این اساس بر خود لازم دیدیم که با توجه به نیاز جامعه و بازار کار ؛ ضمن ایجاد پیوند بین حسابداری و نرم افزار ، از شرکت های معتبر نرم افزاریی نمایندگی دریافت نماییم و هم اکنون آماده طراحی ، معرفی ، ارائه و پشتیبانی بهترین نرم افزارهای حسابداری و مالی مطابق نیاز شما می باشیم(آموزش نرم افزار های حسابداری).

انواع نرم افزار حسابداری

هر کدام از نرم افزار هایی که وارد بازر شدند دارای کارائی و مزایا و معایب مختلفی بودند. پدید آورندگان نرم افزار های حسابداری این نرم افزارها را به چند دسته تخصصی تقسیم میکنند(آموزش نرم افزار های حسابداری):

 • سیستم حسابداری مالی
 • سیستم حسابداری انبار یا انبارداری
 • سیستم خرید و فروش و صدور فاکتور
 • سیستم بانک و صندوق و عملیات چک
 • سیستم حسابداری حقوق و دستمزد

وقتی تمامی این سیستم ها در یک پکیج جمع میشوند و با هم ارتباط دارند به ان سیستم حسابداری یکپارچه میگویند. ضمنا شرکت ها و افراد میتوانند هر کدام از سیستم ها را هم به صورت جداگانه تهیه کنند (آموزش نرم افزار های حسابداری).

معروفترین نرم افزار های حسابداری

 • نرم افزار همکاران سیستم
 • نرم افزار حسابداری سپیدارسیستم
 • نرم افزار حسابداری همراهان سیستم
 • نرم افزارحسابداری نوسا
 • نرم افزار حسابداری رافع
 • نرم افزار حسابداری شهریار

آنچه را که یاد می گیرید:

اطلاعات پایه: تعريف طرف حساب، برقراری ارتباط بين حساب و گروه تفصيلی

صدور سند: صدور سند حسابداری، تشريح سربرگ های ليست اسناد و مرور اسناد، تهيه ی گزارش دفتر روزنامه در اکسل از فرم مرور اسناد

حساب های تفصیلی شناور(پیشرفته): تعريف گروه تفصيلی شناور، تعريف حساب های تفصيلی

عملیات پایان دوره: شماره گذاری اسناد حسابداری، بستن حساب های سود و زيانی، صدور سند اختتاميه و سند افتتاحيه

گزارش های حسابداری: بررسی گزارش مرور حساب ها، بررسی گزارش تحرير دفاتر