آموزش اصول حسابداری

امروز اهمیت وجود حسابدار در کسب و کارها بر کسی پوشیده نیست(آموزش اصول حسابداری در تبریز) و این دلیلی شده برای محبوبیت این حرفه مهم که منجر به ایجاد موقیعت های شغلی بسیاری برای دانشجویان و به طور کل علاقه مندان به این رشته شده است. اما بدون داشتن مهارت و دانش در این زمینه نمیتوان در آن موفق شد. از مهم ترین مفاهیمی که در این باره همه افراد باید برای یادگیری آن اقدام کنند صفر تا صد اصول حسابداری می باشد.

در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با این مقوله مهم در امر حسابداری به شما ارائه خواهیم داد:در ابتدا بهتر است با مفهوم اصول حسابداری آشنا شوید. برای اینکه حسابداران بتوانند صورت های مالی را به گونه ای تهیه کنند که امکان مقایسه با سایر شرکت ها را داشته باشد، اصول مشترکی برای گزارشگری در کلیه شرکت های موجود در یک کشور ایجاد گردیده که تمامی حسابداران موظف به رعایت آن می باشد.

رعایت این اصول باعث میشود تا عملکرد مالی واقعی شرکت ها در گزارش های مالی نشان داده شود. از جمله این اصول میتوان به این موارد اشاره کرد: اصل درآمد، هزینه، تطبیق، سازگاری و …. در نتیجه اصول حسابداری به مجموعه قواعد و مفاهیم عملیاتی و کلی میگویند که در واقع الگویی برای انجام امور مالی است.(آموزش اصول حسابداری در تبریز)

آموزش اصول حسابداری در تبریز

هدف آموزش صفر تا صد اصول حسابداری به زبان ساده

 • با یادگیری کامل معادلات و مفاهیم عمومی حسابداریمیتوان از به وجود آمدن مشکلات مالی و اقتصادی در شرکت ها جلوگیری کرد.
 • با یادگیری این دانش میتوانید دارایی ها و بدهی های خود را کنترل کنید.
 • بکارگیری این دانش به شما کمک میکند، بتوانید آینده را پیش بینی کرده و طبق آن برنامه ریزی نمایید.
 • منجر به بهینه سازی حساب شما خواهد شد.
 • با بکارگیری دانش حسابداری میتوانید با استفاده از اطلاعات به دست آمده اقدام به تصمیم گیری نمایید.
 • به شما در کنترل هزینه ها کمک میکند.
 • با کمک این دانش میتوانید بودجه بندی نمایید.
 • میتوانید اطلاعات مورد نیاز استفاده کنندگان برون سازمانی و درون سازمانی را فراهم آورید.
 • و …

دوره آموزش حسابداری در تبریز

آموزشگاه آپادانا در تبریز به شما برای تبدیل شدن به یک حسابدار موفق و ماهر کمک می‌کند. در دوره آموزش حسابداری آپادانا در تبریز، تمام مباحث مقدماتی و پیشرفته حسابداری گفته می‌شود. از آموزش‌های نظری گرفته تا آموزش عملی حسابداری را می‌توانید در دوره های حسابداری آپادانا، یاد بگیرید. آموزش اصول حسابداری تنها بخشی از دوره آموزش کاربردی و جامع حسابداری آپادانا است.

در این دوره به غیر از آموزش کامل اصول حسابداری، مباحث عملی مانند آموزش حسابداری excel هم وجود دارد که به افزایش توانایی و مهارت شما در این شغل کمک می‌کند.

برای انجام امور مالی در شرکت‌های امروزی، باید به نرم افزارهای حسابداری مسلط باشید و نحوه کار با آن‌ها را بدانید. دوره جامع کاربردی حسابداری، قطعا نمی‌تواند به اندازه دوره حسابداری acca و دوره حسابداری cma برای گرفتن مشاغل مدیریتی و رده بالای امور مالی موثر باشد اما می‌تواند برای برداشتن قدم‌های اول در شغل حسابداری، مفید باشد.(آموزش اصول حسابداری در تبریز)

آموزش اصول حسابداری در تبریز

بازار کار رشته حسابداری

شرایط بازار کار رشته حسابداری موضوعی است که می خواهیم به آن بپردازیم. مطمئنا شرایط بازار کار این رشته ارتباط مستقیمی با حقوق و درآمد شغل حسابداری دارد.

همانطور که می دانید حسابداری یک سیستم اطلاعاتی است که با فراهم کردن اطلاعات لازم کمک می کند تا سرمایه گذاران، مدیران و شرکتها و نهادهای دولتی نسبت به مسائل اقتصادی بهتر بتوانند تصمیم بگیرند.با توجه به این ویژگی مهم که در تعریف حسابداری مطرح شده شرایط بازار کار حسابداری را می توان به صورت زیر تعریف کرد :

 • حسابداری مالی : در کلیه شرکتها و موسسات تجاری و غیرانتفاعی
 • حسابداری صنعتی : در کلیه واحدهای صنعتی و شرکتهای تولید
 • حسابداری دولتی : در کلیه سازمانها و ادارات دولتی به عنوان حسابدار یا عامل ذی حسا
 • حسابداری بیمه : در موسسات بیمه
 • حسابداری بانک ها : در شعبه ها و سرپرستی بانکها

همچنین حسابداران پس از مدتی اشتغال به کار حسابداری می‌توانند در سمت مدیریت مالی واحدهای تجاری ایفای نقش نمایند.(آموزش اصول حسابداری در تبریز)

آموزش اصول حسابداری در تبریز

آموزش حسابداری با مدرک فنی حرفه ای

برای پیدا کردن شغل در بازار کار حسابداری، باید توانایی و مهارت واقعی داشته باشید. رزومه شما به عنوان حسابدار، بررسی می‌شود و مدارکتان ارزیابی می‌گردد. حتی برای گرفتن شغل حسابدار تازه کار و ساده هم باید از پس سوالات مصاحبه شغلی بربیایید. اینکه تنها بدانید حسابداری چیست؛ انواع خطا در حسابداری چیست؛ حق سنوات و نحوه محاسبه بیمه بیکاری چیست و…، نمی‌تواند برای گرفتن شغل به شما کمک کند. به همین دلیل است که باید مهارت فنی و توانایی پیدا کنید.

مدرک فنی حرفه ای حسابداری، یک مدرک معتبر و مورد پذیرش برای کارفرمایان است. کسی که این مدرک را دارد، حداقل آموزش حسابداری با اکسل را دیده است و می‌تواند با نرم افزارهای مالی کار کند. مدرک حسابداری آموزشگاه آپادانا، مورد تایید سازمان فنی حرفه ای است و اعتبار زیادی دارد. آموزش‌های شما زمانی ارزش دارد که با گواهینامه و مدرک همراه شود. برای یادگیری حسابداری هم حتما به مدارک آکادمیک دانشگاهی نیاز ندارید. با داشتن همین مدارک ساده هم می‌توانید شانستان را برای گرفتن شغل در بازار کار حسابداری امتحان کنید. (آموزش اصول حسابداری در تبریز)

مخاطبان دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار

تمامی افرادی که دوست دارند حسابداری یاد بگیرند و یا برای بازار کار و شغل خود نیازمند آموزش هستند.

ثبت نام دوره های حسابداری در تبریز

نحوه ثبتنام دوره حسابداری در تبریز

برای ثبت نام در دوره حسابداری در تبریز  می توانید از طریق مراجعه حضوری به یکی از سه شعب مجتمع آموزشی آپادانا و یا تماس تلفنی با شماره تلفن چهار رقمی مجموعه  (4164-041)  و یا از طریق پیچ اینستاگرام آپادانا و یا از طریق ارسال پیام به شماره 09361364164 از طریق واتساپ اقدام به ثبتنام در این دوره نمایید

 

به ما امتیاز دهید